Por tashmë duket se gjërat kanë ndryshuar dhe në postimin e fundit që bëri në faqen e saj […] E kështu ka bërë edhe mbrëmë. Konkurrentja e “Për’puthen”, Sindi Loci, bën herë pas here bashkëbisedim me ndjekësit e saj në “Instagram”. Duket se Ana ishte bërë xheloze për çiftin e ri që mund të krijohej, ndaj iu vërsul Sindit në studio me ofendime dhe debati mes vajzave ishte tepër i ashpër. Sindi Loci, ishte violinistja e cila tërhqoi vëmendjen e të gjithëve me deklaratën e saj. We identify 124 independent associations arising from 61 discrete genomic regions, including 50 previously unidentified. “Çfarë do ndryshonit nga vetja nëse do të ishte e mundur?”, ishte pyetja që Sindi ngriti për fansat e saj. Duke u ndierë gjithnjë e […] Konkurrentja e “Përputhen”, Sindi Loci, nëpërmjet një statusi të gjatë në Instagram ka kujtuar kohën kur është bullizuar nga njerëzit sepse nuk kishte pasur asnjë lidhje romantike apo marrëdhënie me një mashkull. Konkurrentja e “Për’Puthen”, Sindi Loci qe në vëmendje të të gjithë publikut që në hyrje për virgjërinë e saj. Ajo herë pas here vendos që të bëjë bashkëbisedime me ndjekësit e saj të shumtë në “Instagram”. Sindi Loci është një nga vajzat më të komentuara të “Për’puthen”. Sindi Loci është një nga vajzat më të komentuara të “Për’puthen”. E kështu ka bërë edhe mbrëmë. Në këtë status, Sindi ka shkruar se dikur e vriste shumë mendjen, por tani gjërat kanë ndryshuar. “Çfarë do ndryshonit nga vetja nëse do të ishte e mundur?”, ishte pyetja që Sindi kishte për fansat e saj, por […] Ajo herë pas here vendos që të bëjë bashkëbisedime me ndjekësit e saj të shumtë në “Instagram”. VideoShqip - Music Video Online Shqip Ajo ka deklaruar se nuk do… Ajo shprehu në ekran se nuk kishte patur asnjëherë marrëdhënie intime me një mashkull, dhe kjo deklaratë e saj u komentua pafund si nga konkurrentët brenda në “Përputhen” ashtu edhe nga publiku i gjerë jashtë. Ajo herë pas here vendos që të bëjë bashkëbisedime me percjellesit e saj të shumtë në “Instagram”, e kështu ka bërë edhe mbrëmë. “Çfarë do ndryshonit nga vetja nëse do të ishte e mundur?”, ishte pyetja që Sindi ngriti për fansat e saj. Edhe ditën e djeshme ajo vendosi kutinë e pyetjeve në “Instastory” dhe shkruante: “Do mundohem ti përgjigjem çdokujt”. Konkurrentja e “Përputhen”, Sindi Loci ka shkaktuar një situatë të pakëndshme për shkak se pati një debat të ashpër me Juljanin, shkruan lajmi.net. 22-vjeçarja kaloi një periudhë të keqe pas bull izimit se ishte e virgjër, ndryshe nga vajzat në emision. Sindi Loci është një nga vajzat më të komentuara të “Për’puthen”. Human eye color is highly heritable, but its genetic architecture is not yet fully understood. Ajo shprehu fjalë të mira për të gjithë të pranishmit në studio, përveç konkurrentes Sindi Loci, e cila kishte pasur disa takime me Atdheun. 130 talking about this. Një ndër vajzat më të komentuara në “Për’puthen” është Sindi Loci. We report the results of the largest genome-wide association study for eye color to date, involving up to 192,986 European participants from 10 populations. Ajo realizon shpeshherë bashkëbisedime vírtuale me ndjékësit e saj në Instagram.